Informace o nás

KC Vyškov - Křesťanské centrum Vyškov - vzniklo těsně po obdržení pronajatých prostor na ulici Lípová od města Vyškov. Naše nové prostory nám otevřely možnosti pro další činnosti a tím i zastřešení několika dalších organizací. Oficiální otevření proběhlo 1.10.2011. Od té doby uběhlo několik let a naše činnost dále pokračuje. Konkrétní informace o jednotlivých činnostech můžete najít na webových stránkách uvedených na úvodní straně. 

Chceme být pro naše město prospěšnými a hledáme podněty pro zlepšení a rozvoj naší činnosti. 
Pokud byste s námi chtěli spolupracovat či nám poradit či předat nějaký dobrý nápad - jsme otevřeni...

Historie projektu

KC Vyškov vzniklo díky pronájmu prostor ze strany města Vyškov. Mohli jsme tak navázat na více než 15-letou činnost a od 1.7. začít upravovat nové prostory. Po třech měsících pilné práce bylo 17. 10. 2011 oficiálně otevřeno Křesťanské centrum Vyškov. Hlavními působícími organizacemi jsou Apoštolská církev, Royal Rangers. Chceme, aby naše činnost byla prospěšná veřejnosti. 


Naši uživatelé

Tyto stránky jsou určené lidem všech generací bydlící ve Vyškově či blízkém okolí. Zaměřujeme se na rodiny, děti, mládež, ale velmi rádi spolupracujeme i se střední či starší generací. Chceme být pro Vás pomocí... chceme DAROVAT NADĚJI!


Kontakt

KC Vyškov

KC Vyškov
Lípová 2
682 01 Vyškov


Viktor Baláž - 739 600 007